AKTUALITY

Article Image 1
25.02.2024

Z kanceláře rovnou do gymu

Zacvičit si ráno před prací nebo během obědové pauzy je oblíbený způsob, jak vtěsnat do náročného pracovního dne nějaký ten pohyb. Máme proto radost, že jen pár kroků od budov CITY WEST C1 a C2 najdete dostatek příležitostí k aktivnímu životu. Prostorný gym, skupinové lekce, a ještě k tomu sauna? To vše objevíte v pestré nabídce Form Factory. Pokud je vám bližší pilates nebo třeba jumping, zajděte do MH fit&health studia. Při pěkném počasí k tréninku přímo láká velká venkovní posilovna. A když se budete chtít po náročném dni trochu vyřádit? Navštivte nedaleký JumpPark. S velkou radostí vás tam jistě doprovodí i vaši nejmenší.

pokračovat
Article Image 1
20.02.2024

Do Stodůlek za super gastronomií

Ty nejzajímavější podniky nejsou k vidění jen na Vinohradech nebo v Karlíně. Atraktivní gastro spoty můžete snadno najít i ve Stodůlkách, jen na dosah od budov CITY WEST C1 a C2. Svoji gastro tour začněte lahodnou snídaní v Red Café. K obědu si dejte jednu ze specialit thajské, japonské a vietnamské kuchyně v Bistru Zen nebo v restauraci Yumi Time. Po vydatném obědě si dopřejte odměnu v podobě poctivé domácí zmrzliny v cukrárně La zmrzka. Určitě si schovejte ještě trochu místa na návštěvu Bistra Britská – jejich domácí loupáky a čerstvé koblihy za to rozhodně stojí. A pokud vám zbyde ještě dost sil, zavítejte na večeři do Kolkovny. Nebo zvolte odlehčenou variantu v Puzzle salads. Přejeme vám dobrou chuť!

pokračovat
Article Image 1
29.11.2023

Cup of Christmas cheer

V rámci svátečního ladění jsme v týdnu od 27. listopadu zvali naše nájemce na vánoční horký nápoj. V některých budovách na svařené víno, jinde na horkou hrušku. Když jsme akci Cup of Christmas Cheer plánovali, ani jsme netušili, jak skvěle se trefíme do týdne, kdy Prahu zahalil první sníh a přivítaly ji mrazíky. Věříme, že i díky krásnému zimnímu počasí jsme našim nájemcům zpříjemnili nadcházející advent a poděkovali jim za věrnost.

pokračovat